Harmonogram 2019 – The Global Leadership Summit Polska

Harmonogram 2019

The Global Leadership Summit 2019

Daty i lokalizacje

Konferencja w Krakowie (15-16 listopada 2019) odbędzie się w Kinie Kijów.Centrum przy al. Krasińskiego 34.
Konferencja w Warszawie (22-23 listopada 2019) odbędzie się w Kinie Wisła przy pl. Wilsona 2.

Jak przebiega Konferencja GLS?

Konferencja GLS to dwudniowe wydarzenie, w czasie którego skupimy się na przywództwie. W trakcie jej trwania usłyszymy wykłady kilkunastu światowej klasy mówców. Wykłady gości zagranicznych są przetłumaczone i odtwarzane, a polscy mówcy zaprezentują swoje wystąpienia osobiście.

Na każdą sesją składa się część wykładowa (jedno lub dwa wystąpienia) oraz część programowa, której celem jest wzmocnienie przekazu całego wydarzenia. Prowadzący w swoich wstępach i podsumowaniach, na każdej sesji, starają się nie tylko przybliżyć postać prelegenta, ale wskazać na najistotniejsze elementy poruszanego zagadnienia. Przewidziany jest także czas na pracę własną oraz dyskusje z innymi uczestnikami. Oprawa muzyczna nie tylko daje okazję na chwilę odpoczynku, ale również ułatwia refleksję nad nowo zdobytą wiedzą. Jest także sposobem na pokazanie tego dla nas ważne i fundamentalne.

Na GLS możesz przyjść sam/a lub z grupą (dla grup przygotowaliśmy specjalne zniżki).
Oprócz wydarzeń na sali kinowej przewidzieliśmy także przerwy kawowe, podczas których można napić się dobrej kawy i skorzystać z poczęstunku, wymienić wrażeniami z innymi, nawiązać nowe znajomości (także biznesowe) i zaopatrzyć w literaturę związaną z przywództwem i rozwojem osobistym. Więcej praktycznych informacji w dziale FAQS (kliknij).

HARMONOGRAM OBOWIĄZUJE W OBYDWU MIASTACH

Expand All +
  • Dzień 1

    PIĄTEK

  • Dzień 2

    SOBOTA

Jako organizatorzy zastrzegamy sobie prawo do zmiany harmonogramu.