Strona główna 2022

 
 
 

Czym jest konferencja GLS?

Konferencja dla liderów, The Global Leadership Summit to największa na świecie konferencja związana z tematyką przywództwa. Obejmuje swoim zasięgiem ponad 135 krajów, ponad 875 miast i 405 000 uczestników. Polska edycja gromadzi około 1200 uczestników.

To wydarzenie, które skierowane jest do liderów i wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji, motywacji, informacji jak stać się świadomym liderem lub jak rozwijać swoje przywództwo. To przestrzeń, w której można odświeżyć wizję, podnieść jakość pracy swojego zespołu. Odkryć sposoby na efektywne działanie na rzecz firm, organizacji czy wpływania na swoje otoczenie.

Konferencja GLS jest okazją do rozwoju dla liderów, bez względu na kontekst, w jakim funkcjonują. Pomaga również odzyskać zapał i energię tym, którzy doświadczają zmęczenia i zniechęcenia lub rozpocząć przygodę z przywództwem osobom, które są na początku drogi. Pokazuje również czym jest i czym może stać się prawdziwe przywództwo, którego celem jest pozytywne kształtowanie rzeczywistości, wzrastanie ludzi w każdym obszarze ich życia i wpływ, który buduje a nie rujnuje.

Jeśli hasło ZMIANA nie jest czymś, co Cię nadmiernie przeraża, WARTOŚCI są twoim kompasem, a CIEKAWOŚĆ ŚWIATA i LUDZI motorem do działania i chcesz stać się częścią czegoś większego niż Ty sam, to ta konferencja jest właśnie dla Ciebie!

Kim są uczestnicy?

Konferencja przewidziana jest dla wszystkich, których ciekawi kwestia tego, jaki WPŁYW mamy na innych i jak go odpowiednio, i w zgodzie z wartościami ukierunkować. Tym bardziej, że wpływ jest zjawiskiem powszechnym i wszyscy jemu zarówno ulegamy jak i generujemy. GLS dedykowany jest w szczególności tym, którzy chcą formować rzeczywistość wokół siebie, poprzez kształtowanie własnego charakteru. Bo przywództwo, przede wszystkim, to nie to co robisz, a to, kim jesteś!
Co roku odwiedzają nas m.in. liderzy oraz członkowie organizacji biznesowych, pozarządowych i kościelnych, a także uczniowie/studenci, rodzice/opiekunowie dzieci, artyści, nauczyciele/wykładowcy i przedstawiciele wielu innych grup społecznych.

Mówcy #GLS22 w Polsce

Craig Groeschel

Pastor Life.Church, innowacyjnego kościoła. Gospodarz popularnego na całym świecie podcastu Craig Groeschel Leadership Podcast. Autor bestsellerów New York Times’a.

Johnny C. Taylor, Jr.

Prezes i CEO Society for Human Resource Management (SHRM) — największej społeczności HR na świecie. Były prezes i dyrektor generalny Thurgood Marshall College Fund. Autor bestsellerów.

Bob Iger

Były dyrektor i prezes The Walt Disney Company. Magazyn Fortune uznał go za jednego z „25 najpotężniejszych ludzi w biznesie”. Autor bestsellerów New York Timesa.

Vanessa Van Edwards

Założycielka Science of People. Od ponad dekady prowadzi warsztaty i szkolenia dla korporacji na całym świecie. Współpracuje m.in. z Google, Dove i Microsoft. Autorka wielu bestsellerów.

Jon Acuff

Ekspert ds. przywództwa. Od ponad 20 lat współpracuje z największymi firmami na świecie (m.in. Bose, The Home Depot). Autor siedmiu bestsellerów New York Timesa.

Dr Heidi Grant

Psycholożka społeczna. Ekspertka ds. Nauk Przywództwa
Dyrektorka ds. badań i rozwoju w EY Americas Learning. Thinkers50 wymienia ją jako jedną z najbardziej wpływowych myślicielek o zarządzaniu. Autorka wielu bestsellerów.

Stephanie Chung

Dyrektorka ds. rozwoju w Wheels Up. Była prezeska JetSuite. Należy do C200, społeczności kobiet odnoszących największe sukcesy w biznesie. Wielokrotnie nagradzana mentorka przywództwa i trenerka sprzedaży.

Sahar Hashemi

Założycielka pierwszej sieci kawiarni w Wielkiej Brytanii — Coffee Republic. Nazwana przez Królową Wielkiej Brytanii „Pionierem życia narodu”, za zasługi dla brytyjskiej gospodarki i organizacji charytatywnych. Autorka bestsellera “Anyone Can Do It”.

Carey Nieuwhof

Pisarz, mówca i autor podcastów.

Magdalena Petryniak

Międzynarodowa ekspertka ds. komunikacji, sprzedaży doradczej i storytellingu Konsultantka w globalnym zespole Story Seekers i założycielka Story Seekers Polska Wyróżniona przez Forbes Women Polska jako Mistrzyni Linkedin 2022

Marek Piasek

Jego pasją jest marketing, systematyzacja, układanie i skalowanie biznesu. Jest autorem książek “Zrozumieć Marketing” i “Startup Manual”. Jako pierwszy Polak zdobył nagrodę “Two Comma Club” od Russell Brunson, twórcy Click Funnels za 1 mln dolarów z kampanii marketingowej.

Prowadzący

Piotr Gąsiorowski

dr Piotr Gąsiorowski

Prezes Instytutu Przywództwa w Krakowie. Krajowy koordynator programu EQUIP by John C. Maxwell. Wykładowca Collegium Humannum w Warszawie.

Program #GLS22

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian programu wydarzenia.

 • Piątek, 18 listopada


 • Sobota, 19 listopada


Dlaczego warto? | GLS...

….to okazja do tego, by uczyć się od światowej klasy liderów i ponad 1000 uczestników zgromadzonych podczas konferencji w dwóch miastach w Polsce – w Krakowie i w Warszawie

….to katalizator rozwoju przywództwa – nie tylko dzięki przekazywanej wiedzy, ale też dzięki spotkaniom z innymi liderami, których w swoim codziennym funkcjonowaniu często nie mamy szansy spotkać

….dostarcza narzędzi do kształtowania wpływu, który jest cechą każdego z nas oraz do doskonalenia przywództwa w każdym jego wymiarze

….to coś więcej, niż konferencja, to wydarzenie, które inspiruje i pozostawia głęboką refleksję, dzięki której prezentowane treści pozostają z uczestnikami przez cały rok, a nie tylko na czas wydarzenia

….to społeczność ludzi, wśród których od razu poczujesz się jak w gronie starych, dobrych przyjaciół

….to czas na zrewidowanie w jakim miejscu się znajdujesz, dokąd chcesz zmierzać i co możesz udoskonalić, by się tam znaleźć

….to także materiał, z którym możesz pracować razem ze swoim zespołem; podczas konferencji otrzymujesz solidnie opracowany zeszyt uczestnika a także możliwość zakupu materiałów konferencyjnych w cenie dostępnej tylko dla uczestników

….to oprócz zgłębiania tajników przywództwa także odpoczynek od codzienności i okazja do nabrania innej perspektywy, świeżego spojrzenia i chwila wytchnienia dzięki dynamicznej i żywej oprawie każdej sesji

Jakie są efekty GLS-u?

PRACA ZESPOŁOWA

83% uczestników deklaruje wzrost produktywności i satysfakcji pracy
oraz poprawę pracy zespołowej

EFEKTYWNOŚĆ
61% uczestników uważa, że ich organizacje stały się bardziej efektywne poprzez tworzenie bardziej klarownych wizji
ZNACZENIE
87% uczestników odczuwa
większy sens oraz satysfakcję w życiu osobistym i zawodowym
LEPSZY LIDER
81% uczestników przytacza konkretne sytuacje, które świadczą o tym, że ich przełożeni stali się lepszymi liderami


Inspirujące historie uczestników

 • GLS to ważne wydarzenie dla Wspólnoty Metanoia i Strefy Zero. To stały punkt w kalendarzu dla całego mojego zespołu.
  Krzysztof Demczuk
  Krzysztof Demczuk
 • GLS to dla mnie STOP, które inspiruje do zmiany, daje moc i merytoryczne zasoby, z których korzystam dla świadomego rozwoju siebie oraz szkoląc innych.
  Nina Krystoń
  Nina Krystoń
 • GLS od prawie 10 lat inspiruje mnie i zmienia. Mogę czerpać garściami od najlepszych liderów na świecie za niezwykle przystępną cenę i w interesującym gronie
  Piotr Nabielec
  Piotr Nabielec
 

Media

Obejrzyj zdjęcia i wideo z poprzednich konferencji
 

Dołącz do nas i stań się
CZĘŚCIĄ tej HISTORII!

 

Blog

Ostatnie wydarzenia i artykuły/wywiady

Siła serca

Dzisiejszy lider to ktoś więcej niż menadżer, kierownik, właściciel. Definicja ...
Czytaj dalej

Pokonać swój Everest – siła pozytywnego przywództwa

Każdy lider niejednokrotnie musi stawiać czoła różnym przeciwnościom. Nieraz pojawiają ...
Czytaj dalej

Nie interesuje mnie co wiesz i potrafisz, pokaż mi kim jesteś! 

Na lidera można popatrzeć z trzech perspektyw adaptując do tego ...
Czytaj dalej
Zobacz pozostałe artykuły
 

 
 

Rejestracja

 

Zapisy ruszają 16 sierpnia!


Ceny biletów

(zależne od czasu rejestracji na konferencję)
 • Do 16 września

 • Bilet grupowy - 210 zł
 • Bilet indywidualny - 220 zł
 • Do 21 października

 • Bilet grupowy - 230 zł
 • Bilet indywidualny - 240 zł
 • Od 22 października

 • Bilet grupowy - 260 zł
 • Bilet indywidualny - 280 zł

Zapisz się wcześniej. Zapłać mniej!

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Rejestracja

Aneta Kaniak
+48 882 555 188
rejestracja@gls.org.pl

Technika, IT

Marcin Janik
marcin.janik@gls.org.pl

Technika, IT

Łukasz Ratajczyk
ratajczyk.lukas@gmail.com


Dane adresowe:

ul. Ogrodowa 1/2, 31-155 Kraków

kontakt@instytutprzywodztwa.org.pl

Organizator:

Partnerzy

ZOSTAŃ PARTNEREM wydarzenia. Napisz do nas: kontakt@instytutprzywodztwa.org.pl